Bardzo ważną grupę polskich podatników stanowią przedsiębiorcy, z których większość, prowadząca pozarolniczą działalność gospodarczą, rozlicza się z urzędem skarbowym za pomocą formularza PIT-36. Dotyczy to jednak tylko tych osób, które wybrały formę opodatkowania według zasad ogólnych, to jest według skali podatkowej progowej. Nasz program PIT-36 umożliwia szybkie i skuteczne wypełnienie deklaracji podatkowej i przesłanie jej drogą elektroniczną do właściwego urzędu skarbowego. Oprócz przedsiębiorców, PIT-36 2013 dotyczy także podatników uzyskujących przychód z wynajmu, dzierżawy lub z pracy za granicą. W każdym wypadku jednak chodzi o przychody opodatkowane na zasadach ogólnych.

Opracowany przez naszych specjalistów od rachunkowości, bankowości i podatków program PIT 2013, pozwala na skuteczne i bezbolesne przebrnięcie przez niezbyt lubiane formalności związane z corocznym rozliczeniem podatkowym. Program uwzględnia rozmaite formy opodatkowania i przy pomocy szeregu wskazówek i poleceń prowadzi przez skomplikowane meandry dokumentacji skarbowej. Jeżeli wypełniamy PIT-36 przez internet, mamy od razu możliwość wysłania go drogą elektroniczną, co zaoszczędza nam wizyty w urzędzie skarbowym. Oczywiście nasze oprogramowanie uwzględnia również wszelkie konieczne w określonym przypadku załączniki. Mogą one dotyczyć takich sytuacji, jak na przykład ulga na dziecko – stosujemy PIT-0, odliczenie wydatków mieszkaniowych – PIT-D, dochody z zagranicy – PIT-ZG i inne.

PIT-36 online oznacza nie tylko znaczące ułatwienie w wypełnianiu deklaracji podatkowej, ale także wygodę i oszczędność czasu, warto zatem skorzystać z oferowanego programu.